top of page

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

       İlk Kuruluşumuz 1980 Yılında Adıyaman ilinde hizmet vermeye başlamış olup, bununla beraber 1983 Yılında Topkapı şubesi Başak Garajında , 1990 Yılında Ümraniye Fatih sanayi sitesinde hizmetlerimiz devam etmiştir. 2016 yılında ise 3’üncü şubemiz olan Mini Oto Servisi Gebze Kocaeli’de açmış bulunmaktayız. Hizmet olarak Lastik bakım onarım ve değişim, Fren Tüm Bakımlarını, Motor Periyodik Bakımlarını , Otomobil Elektrik aksamlarını onarım bakımını yapmaktayız. Siz Değerli müşterilerimizi her zaman ağırlamaktan kıvanç duyarız. 

      MİSYONUMUZ

 

Bulunduğumuz bölge halkına daha kaliteli, güler yüzlü, dürüst ve halktan biri olarak yaklaşarak bölgeye kaliteli ve her bütçeye uygun hizmet vererek bölgenin oto servis açığını canı gönülden karşılamak için siz değerli müşterilerimiz için çalışır çabalarız. bunu yaparken samimi ve içten davranarak müşteri ağımızı genişletmek ve gönüllere taht kurmaktır gayemiz.

      VİZYONUMUZ
 

1980 yılında kurulmuş ve değerlerine değer katmış devamlı gelişen sektör içerisinde kendisine her zaman yer bulmuş gelişen teknolojilerden beslenmiş ve zamana ayak uydurmuş her zaman müşteri odaklı memnuniyet için çabalamak, 

2020 yılında bölgede söz sahibi servis konumunda emin adımlarla ilerlemek.

Farklılıklardan beslenerek büyümek.

Her zaman adil ve dürüst davranmak.

Yardıma ihtiyaç duyanlara yardımda bulunmak,

Uygulamalarda esnek olabilmek, değişime ve yeniliklere açık olmak.

 

Tüm bu özellikleri hayatlarının her alanına taşıyabilmek.

BASINDA BİZ
 

BASINDA VAR MIYIZ? OLMALI MIYIZ?

      MÜŞTERİ VE İNSAN ODAKLI YÖNETİM
 

Türkiye otomotiv sektöründe mini oto servis olarak lider markaların üretmiş olduğu araç parçalarıyla faaliyetlerimizi sürdürürken vizyonumuz doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini aşarak karşılayan, kolay ulaşılabilir ve güvenilir ürünler ile çalışırız. Bu kapsamda, sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek kalite politikamızın temelini oluşturur.

Kalite politikası esaslarımız çevresindeki

    * Kalite yönetimi sistemimizin ISO 9001 standartları gerekliliklerini yerine getirecek şekilde ürünlerimizin edinilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi.

    * Toplam kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde mini oto servis ve birim hedeflerine ulaşılması.

    * İş sürecimizin öz değerlendirme sürecini gözden geçirerek performansımızı geliştirecek yaklaşımların belirlenmesi.

    * Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm kullandığımız ürünlerin sürecindeki verimliliğini yurt içi ve globalde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi.

   * Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve dayanış sal yetkinliği artacak eğitimlerin gerçekleştirilmesi.

   * İnsanı yaşat ki geleceğin yaşasın her zaman kazan felsefesiyle çalışanlarımızın hak ve hukuklarını kendilerine iade edilmesi, iş yerinin olumsuz etkilerinden ve kazalarından koruyarak rahat ve güvenli ortamda çalışmalarını sağlamak, faaliyetlerimizden olumsuz etkilenme ihmali olan tüm tarafların sağlık ve güvenliklerini olumsuz etkileyebilecek koşulların ortadan kaldırılması amacıyla tehlike ve risk analizlerinin yapılması.

   * Ürünlerimizi çevreye olması muhtemel etkilerini göz önüne alarak AR-GE çalışmalarımızı bu yönde planlamak ve kuruluşumuzun çevreye bakış açısı ve çevre koruma uygulamaları ile ilgili tüm paylaşımlarımızla sürekli iletişim kurulması yönündeki tüm faaliyetlerimizi çevre iş güvenliği yönetim sistemleri ile birlikte bütünleşmiş bir şekilde yöneterek sektörümüzde her açıdan olduğu gibi kalite açısından da örnek bir kuruluş olmak için var gücümüzle çalışırız.

Mini Oto Servis

bottom of page